Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути»

Дата: 10.06.2021 11:12

Відтепер громадяни можуть дізнатися власний рівень цифрової грамотності.

Міністерство цифрової трансформації України запустило на порталі Дія.Цифрова освіта національний тест на цифрову грамотність.

Після складання національного тесту на цифрову грамотність для громадян України, кожен отримає електронний сертифікат і зможе вдосконалити саме ті цифрові навички, які «провисають».

Також запущено національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія.Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали.

Ми будемо вам дуже вдячні за поширення інформації з приводу нового Цифрограму по всіх ваших ресурсах та будемо раді бачити відгуки і сертифікати з проходження тесту у ваших соціальних мережах.

Зустрінемося в наших соцмережах!