Добропільські рятувальники закликають громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті!

Дата: 22.07.2021 10:50

Зокрема:

• слідкуйте за станом та справністю електромережі;
  • у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;
  • не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
  • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
  • не паліть у ліжку;
  • подбайте про стан опалення в помешканні та не використовуйте старі чи несправні обігрівачі;
  • при виникненні пожежі негайно повідомляйте Службу порятунку «101», адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!

Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню. Пам'ятайте, що загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.