Шановні мешканці Шахівської територіальної громади, які є споживачами Добропільського ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу» (с. Золотий Колодязь)!

Дата: 23.07.2021 15:23

Шановні мешканці Шахівської територіальної громади,

які є споживачами Добропільського ВУВКГ КП «Компанія «Вода Донбасу»

(с. Золотий Колодязь)!

Ми від щирого серця дякуємо нашим споживачів, які поважають працю наших співробітників і в цей нелегкий період знаходять можливість своєчасно оплатити
за отримані послуги водопостачання та водовідведення.

Оплату за послуги з водопостачання та водовідведення можливо зробити в будь-якому відділенні банку, пошти, а також в касах ВУВКГ, які розташовані в службі реалізації:

-служба реалізації м. Добропілля (вул. Луганського, 2),

телефон для довідок (06277) 2 61 75;

-служба реалізації м. Білицьке (вул. Паркова, 5а),

телефон для довідок (062776) 21 26;

-служба реалізації м. Білозерське (вул. Пушкіна, 13),

телефон для довідок (062773) 22 36.

Слід зазначити, що на території Шахівської територіальної громади встановлена тривалість поливного сезону з 01 травня по 01 вересня щорічно. При наявності індивідуального приладу обліку води нарахування здійснюється за фактичне водоспоживання, яке визнається по показникам приладу обліку води.

Якщо у Вашому домоволодінні не встановлено прилад обліку води, розмір плати за полив присадибної ділянки визначається розрахунковим шляхом виходячи з затверджених норм.

Також варто зазначити, що у разі поливу присадибної ділянки за допомогою тимчасової водопровідної мережи (шланга) без встановленого приладу обліку води розрахунок витрати води проводиться за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості води в ній 0,7 м/сек і дії її повним перерізом цілодобово або з урахуванням затвердженого графіку Якщо дату початку самовільного приєднання виявити неможливо, то період самовільного користування становить тридцять діб (розділ IV, п.6 Правил користування …  від 27.06.2008 №190 зі змінами).

Наприклад, вартість поливу за допомогою тимчасової водопровідної мережи
Д=15 мм (шланга) за 35 днів складає суму у розмірі 4921,75  грн. з ПДВ.

Пільги на полів, як на додатковий вид водоспоживання,
не поширюється.

Пропонуємо Вам зареєструватися на сайті www.abonentinfo.com. В особистому кабінеті Ви отримаєте різну інформацію щодо Вашого особового рахунку.

Ми робимо все можливе, щоб у Ваших будинках і квартирах була вода.