Бізнес ініціатива безкоштовних консультацій для малих та середніх підприємств...

Дата: 30.07.2021 10:24

Міністерство цифрової трансформації України спільно з Державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» запустили на порталі Дія. Бізнес ініціативу безкоштовних консультацій для малих та середніх підприємств від понад 300 000 провідних міжнародних бізнес-експертів з різних країн світу, індустрій, типів діяльності та бізнес-ніш через глобальний маркетплейс OnFrontiers.

Детальна інформація про платформу, а також умови участі та реєстрації доступні на порталі Дія. Бізнес за посиланням: https://business.diia.gov.ua/cases/iniciativi/onfrontiers.