Соціальна підтримка багатодітних сімей

Дата: 25.08.2021 08:28

Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2021 року № 803 «Деякі питання соціальної підтримки багатодітних сімей». Постановою передбачено виплату одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до навчального року у сумі 2000 гривень на кожну дитину, яка станом на 1 серпня 2021 року має вік 6-18 років (включно).

Виплата допомоги таким сім’ям проводиться органами соціального захисту населення без звернення батьків.

Розмір одноразової грошової допомоги не включається під  час обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для призначення всіх видів державної соціальної допомоги та житлових субсидій.