Пам'ятаємо героїв України

Дата: 31.08.2021 08:55

29 серпня відзначають День пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і теріторіальну цілісність України.

Саме 29 серпня 2014 року розпочався вихід українських військових з оточення під Іловайськом на Донбасі. Регулярні частини збройних сил Росії, які вторглися до України, обстріляли коридор, яким, за домовленістю, мали виходити українські бійці.

З нагоди вшанування Дня пам'яті захисників України в бібліотеці організована книжкова виставка-реквієм "Пам'ятаємо загиблих, шануємо живих". Такж була проведена інформаційна година "Їх слава сяє над Україною"

Вшанування пам'яті захисників України є надзвичайно важливим днем для майбутнього нашої країни. Тож пам'ятаємо, що без глибокого відчуття патріотизму, самовідданості та любові до рідної землі, неможливо побудувати сильну, самостійну та успішну державу.