21 вересня Міжнародний день Миру

Дата: 21.09.2021 09:25

21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний день Миру, заснований Генеральною асамблеєю ООН як "день глобального припинення вогню та насильства".

До Міжнародного дня Миру в Україні люди ставляться з глибокою пошаною і усвідомленням того болю, який завдає війна. У наш час, коли на Сході нашої країни лунають постріли проливається людська кров, це свято особливе.

Цей день закликає людей не тільки замислитися про мир, а й зробити щось заради нього.

В бібліотеці до цього дня діти взяли участь у майстер-класі "Створи власний голуб миру". На початку заняття діти разом з бібліотекарем згадали, що їм відомо про цих птахів, де вони мешкають, коли і за що голубів  назвали своєрідним символом миру.

Кожний виготовлений голуб увібрал в себе тепло дитячих рук і любов.

Також в бібліотеці експонується книжкова виставка "Хай живе загальний мир у всьому світі". Відвідувачи можуть ознайомитися з представленими друкованими виданнями, на сторінках яких висвітлено прагнення людства зберегти мир у світі.