Міжнародний день миру

Дата: 21.09.2021 12:56

Фото без опису21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру.

З цієї нагоди у нашій школі працювала майтерня « Голуб  Миру», покликана привернути увагу до загальносвітової проблеми мирного життя на планеті.  Діти власноруч виготовили паперових голубів  з побажаннями миру, добра і надії на світле майбутнє.  Класні керівники провели цікаві та змістовні виховні години, присвячені цьому святу.  А учні 5  класу  разом зі своїм класним керівником Чумак Галиною Олександрівною взяли участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Мир – мова щастя» від освітнього проєкту « На Урок» та отримали в нагороду дипломи переможців та сертифікати учасників.  З чим ми їх і вітаємо!