22 вересня - День партизанської слави України

Дата: 22.09.2021 08:07

22 вересня в усіх регіонах України відзначається День партизанської слави як данина всенародної поваги та вшанування пам'яті усіх тих, хто під час Другої Світової війни боровся за свободу своєї країни не шкодуючи ні сил, ні власного життя.На теріторіїї України діяла величезна партизанська армія - 55 з'єднань, майже 2тис. загонів, в яких воювало понад 500тис. партизан. Партизанський рух став всенародною боротьбою проти німецько-фашистських загарбників, а героїчний подвиг українських партизанів назавжди залишиться в народній пам'яті.

Зметою вшанування подвигу партизанів і підпільників у роки війни у бібліотеці організована книжкова виставка "Партизанськими шляхами України". Всі бажаючи мають змогу ознайомитися з літературою та дізнатися багато цікавого про підпільну діяльність в роки Другої Світової війни.