Шахівський ЦНАП ділиться досвідом

Дата: 26.09.2021 01:52

22 вересня до Центру надання адміністративних послуг Шахівської сільської ради завітала делегація з Удачненської селищної ради Покровського району. Колеги ознайомились з ефективними рішеннями, інноваціями та перспективами розвитку ЦНАП.

Начальник відділу ЦНАП Анна Омельченко провела екскурсію та детально розповіла про особливості надання адміністративних послуг, переваги запровадження комп'ютерна програми для автоматизації роботи, етапи підключення до державних реєстрів, необхідність встановлення платіжних терміналів в центрі тощо. По завершенню екскурсії змогли поспілкуватись із іншими спеціалістами та обговорити найактуальніші питання.

Ми завжди раді таким зустрічам та з задоволенням приймаємо наших колег. Раді ділитися досвідом!Фото без описуФото без опису