День працівника освіти

Дата: 01.10.2021 11:37

День  працівника освіти

У першу неділю жовтня всі навчальні заклади нашої країни відзначають свято - День  працівника освітиЦе особливий день для Вас, дорогі вчителі. Святкове вбрання, аромат квітів, кульки, навколо лунає святкова музика і всюди панує  піднесений настрій. Учні готують своїм учителям кращі вітання .

Привітали своїх педагогів  святковим концертом і учні КЗ Шахівської сільської ради « Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ступенів . Святкування проходило в шкільному спортивному залі , де зібралися  увесь педагогічний та учнівський колективи . Учні вітали своїх учителів піснями, віршами, запальними танцями та неперевершеними художніми номерами.

Пролунали слова привітання  та подяки від учителя, наставника, директора навчального закладу Солоп Оксани Володимирівни.

Привітати вчителів  із  професійним святом завітали заступник голови Покровської районної ради Середа Юрій Іванович та начальник відділу освіти і соціально –гуманітарної роботи Шахівської сільської ради Шейко Олександр Олександрович.

Шановні вчителі, щира подяка Вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, благородну любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм!