Обери професію своєї мрії

Дата: 12.10.2021 12:59
Кількість переглядів: 2043

Обери професію своєї мріїФото без опису

У рамках реалізації Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії», 12 жовтня об 11.00 учні 7-11 класів нашого закладу долучились до проведення Всеукраїнського онлайн уроку з профорієнтації. Метою проєкту є сприяння учням старших класів закладів загальної середньої освіти свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішним у житті та реалізувати себе в Україні. На запропонованому онлайн уроці відомі українці поділилися своїми історіями успіху та презентували свої майстер-класи. Сподіваємось , що цей урок допоможе нашим випускникам обрати свою майбутню професію. Ми бажаємо їм успіхів у цій нелегкій справі!