14 жовтня -День захисника та захисниць України

Дата: 15.10.2021 15:05

День захисника та захисниць України - свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва.Покрова Пресвятої Богородиці була одним з найголовніших свят запорозьких козаків, котрі будували багато однойменних храмів та шанували особливо ікони Покрови.

День захисника та захисниць України встановлено указом Президента України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та теріторіальної цілосності України, військових традицій українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

До свята у бібліотеці розгорнута книжкова виставка "Українці - нація героїв". де представлені видання з історії та сьогодення українського війська.