2 вересня світ відзначає 76-ту річницю закінчення Другої світової війни

Дата: 19.10.2021 09:53

2 вересня світ відзначає 76-ту річницю закінчення Другої світової війни - найбільшого в історії людства збройного конфлікту.

У цей день о 9-й годині 2 хвилини (за токійським часом) був підписаний формальний акт про беззастережну капітуляцію останнього активного союзника фашистської Німеччини – Японії.

Хочеться сподіватися, що людство назавжди засвоїло уроки Другої світової і глобальна біда більше ніколи не повториться.

Згадуючи велику війну і всіх полеглих, ми віримо, що керівництво всіх країн світу і кожна людина на планеті будуть докладати всі свої зусилля для того, щоб не допустити повторення трагедії 1939-1945 років.

Церемоія покладання квітів до пам`ятника.