14 жовтня - День захисників та захисниць України!!!

Дата: 19.10.2021 10:36

Прийміть вітання з нагоди величного свята - Дня захисників та захисниць України! 14 жовтня - свято героїв, завдяки яким сьогодні є Україна, свято тих, хто стояв і стоїть на захисті честі, гідності і незалежності нашої держави. Вітаємо всіх, хто виконував і виконує священний обов’язок захисника Батьківщини!

Глибока шана пам’яті загиблих героїв, які поклали життя за незалежність та суверенність нашої країни. Вони назавжди залишаться прикладом жертовності та любові до України.

З нагоди свята бажаємо усім мирного неба, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди! Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже мир та спокій у нашій країні.

Слава Україні! Слава нашим захисникам!

В Никанорівському СБК відбулася година патріотизму "Герої"

Привітання за посиланням

https://www.facebook.com/100029230662576/videos/463243194938528Фото без опису