Вітання...

Дата: 09.11.2021 09:03

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки не можливі добрі переміни у нашому суспільному житті! Бажаємо Вам і Вашим сім’ям здоров’я, щастя, добра, благополуччя, реалізації творчих проєктів та невичерпної наснаги. Нехай здійснюються всі Ваші життєві плани, надії та мрії, нехай кожен день Вашого життя буде світлим та сонячним, даруючи радість творчого натхнення. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

Вітання заступника голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної з Днем працівників культури