11 листопада- Міжнародний день енергозбереження

Дата: 11.11.2021 13:39

11 листопада –Міжнародний день енергозбереження

Сьогодні енергозбереження є дуже важливим для підтримання екологічно чистого середовища, для збереження клімату на Землі. Долучилися і ми до цієї важливої події. Адже маленьке зусилля кожного рятує оточуюче середовище, рятує Землю, рятує всіх.

Протягом  дня в  нашій школі проходили  тематичні бесіди, інформаційні хвилинки , виставки, перегляди відео та мультфільмів присвячених Міжнародному дню енергозбереження.

1,2, 4 класи - Перегляд мультфільму "Енергозбереження", бесіда "Корисні поради Лампочкіна на кожен день". Робота з плакатом , «Побутові прилади».

5,6 класи - Хвилинка корисних порад "Як економити в школі і вдома" ,виставка плакатів "Види енергії".

7 клас- Інформацiйна хвилинка “Енергозбереження- крок у майбутнє”.

8 клас- Тематична бесіда «Чому потрібна енергозаощадність?».

9 клас-Перегляд відео "Корисний ефект від енергоефективності".

11 клас -Інформаційна бесіда "Енергозбереження – найдешевше і економічно чисте джерело енергії!".

З метою популяризації економного витрачання енергоресурсів в класах та коридорах школи створено інформаційну стіну  з енергозбереження.

ФоФото без опису Фото за посиланням:https://www.facebook.com/photo/fbid=438082504336579&set=pcb.912323739714224