10 листопада Фахівці ДСНС, Національної поліції України та співробітники телеканалу «Орбіта» спільно провели рейд по приватним житловим будинкам міста Добропілля, на тему: «Пожежна безпека пічного опалення».

Дата: 12.11.2021 08:31

В ході проведення заходу рятувальники нагадали громадянам які проживають у приватних житлових будинках елементарні правила пожежної безпеки.

Під час експлуатації пічного опалення забороняється:

• долучати топлення печей малолітнім дітям;
  • залишати печі які топляться без нагляду;
  • для розтоплення печі застосовувати легкозаймисті та горючі рідини;
  • використовувати дрова, які перевищують розмір печі;
  • використовувати печі без протипожежної переділки.

На прикінці заходу рятувальники наголосили про важливість дотримання правил безпеки.