Працівники ЦНАП Шахівської сільської ради привітали з Днем громади відвідувачів!

Дата: 17.11.2021 20:53

17 листопада 2021 року Шахівська територіальна громада святкувала свою шосту річницю.

День громади – це особливе свято, яке об’єднало всіх, хто любить свій край, свої села, тих людей, чиєю працею воно створювалось. День громади – це свято всіх його жителів, хто в ньому народився і виріс, хто колись переїхав і назавжди залишився, хто в ньому живе і працює сьогодні, це день народження малої Батьківщини.

У цей святковий день працівниками ЦНАП було оформлено карту Шахівської громади, таким чином, що кожен з відвідувачів центру мав змогу взяти "частинку" громади з собою.

У ці непрості часи, нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.

Нехай частинка громади буде у серці кожного із нас! Та пам'ятай, що громада починається з тебе!

З повагою, працівники ЦНАП Шахівської сільської ради.