Дата: 19.11.2021 12:33

З 15 по 21 листопада в Україні проводився  2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху, який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання .  У нашому навчальному закладі  протягом тижня були проведені наступні заходи:

1. Єдиний  національний урок  на тему «Безпечна дорога додому» в рамках національного проекту «Безпечна країна».
  2. Бесiда “Безпечна дорога додому”
  3. Вікторина « Найрозумніший пішохід» ,виконання завдань ,,Дорожній лабіринт,,.
  4.  Гра ,,Дорожні знаки - наші друзі".
  5.  Бесіда - практикум "ПДР вивчай,пам'ятай,виконуй!"
  6. Вікторина "Знай!Пам'ятай! Виконай!
  7. Бесіда «Безпека перебування на вулицях: правила дорожнього руху, дорожньо-транспортні пригоди. Типові травмування пішоходів».
  8. Створення буклетів "Безпека на дорозі-безпека життя.

Фото за посиланням:https://www.facebook.com/photo/?fbid=443147150496781&set=pcb.917327789213819