Україна -територія Гідності та Свободи!

Дата: 22.11.2021 09:23

Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках. Це було важке випробування, але українці довели свою любов до країни, честь і мужність.

19 листопада, напередодні  Дня Гідності та Свободи шкільний та педагогічний  колективи  закладу вшановували славу, патріотизм та непереможний дух учасників революції та бойових дій! У  КЗ « Золотоколодязька  ЗОШ І-ІІІ ступенів» було проведено такі тематичні заходи:

1. Година памяті « Україна  в наших серцях».
  2. Виховна година до Дня Гідності та Свободи « Хто такий патріот».
  3. Виховна година « Україна – країна нескорених».

У шкільному вестибюлі  була розмішена фотоекспозиція « Революція Гідності у світлинах».  Вихованці шкільного гуртка « Дивосвіт України»  оформили виставку дитячих малюнків « Вільні творять майбутнє». Відповідала тематиці свята   книжкова виставка у шкільній бібліотеці  « Зима , що нас змінила».

Патріотичними віршами  учні вшанували Героїв і возвеличили неповторність та єдність нашої держави учні.

Фото за посиланням:

Фото без описуhttps://www.facebook.com/photo/?fbid=443314690480027&set=pcb.917492249197373