До Добропільських рятувальників завітали першокласники

Дата: 25.11.2021 16:37

До Добропільських рятувальників завітали першокласники

24 листопада до 62-ї державної пожежно-рятувальної частини 19 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області завітали на екскурсію школярі, аби дізнатися про будні надзвичайників. У рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» фахівці ДСНС розповіли першокласникам Добропільського НВК "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням окремих предметів – ДНЗ" про свої службові обов’язки, бойовий одяг та спеціальне спорядження, яке використовується при гасінні пожеж та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Крім цього, діти мали змогу ознайомитися з основними пожежними та спеціальними аварійно-рятувальними автомобілями, а також почути, який інструмент в них знаходиться і для яких задач використовується. Рятувальники нагадали учням про правила пожежної безпеки та обережне поводження з вогнем. Також школярі отримали нагоду побувати всередині пожежного автомобіля. Дітям дуже сподобався цей захід та всі залишились задоволені.