Місяць цифрової грамотності

Дата: 30.11.2021 15:51

Аби надихнути українців здобувати цифрові навички , Міністерство цифрової трансформації оголосило Місяць цифрової грамотності.

Масштабна інформаційна кампанія відбувалась в межах національного проєкту «Дія. Цифрова освіта» протягом листопада 2021 року.

У рамках проведення Місяця цифрової грамотності педагогічні працівники та учні нашого закладу мали змогу долучитися до складання національного тесту з цифрової грамотності «Цифрограм» . Всі учасники освітнього процесу отримали сертифікати, що підтверджують їх знання та навички. Учні на уроках інформатики мали змогу переглянути освітній серіал «Обережно! Кібершахраї».

Обережно! Кібершахраї».

Фото за посиланням:https://www.facebook.com/photo/?fbid=449573566520806&set=pcb.923759998570598Фото без опису