Запобігання та протидія проявам насильства

Дата: 30.11.2021 18:33

ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЯ ПРОЯВАМ НАСИЛЬСТВА

В рамках Всеукраїнської акції « 16 днів проти насильства»  до  нас завітав поліцейський офіцер Шахівської  ОТГ Ягупець О. А.  Метою зустрічі  було  попередження  насильства  і жорстокого поводження з дітьми  в сім’ях  та школі, а також підвищення правової культури неповнолітніх. Олександр Анатолійович провів  профілактичні бесіди з учнями школи.  Поліцейський  акцентував увагу на тому, що безвихідних ситуацій не буває, і  розповів ,куди потрібно повідомляти  у разі  будь-яких неприємностей вдома або у школі.

На закінчення зустрічі діти та вчителі подякували працівнику поліції за  надання кваліфікованої допомоги і висловили сподівання на подальшу співпрацю.

Фото за посиланням: