Подаруй добро

Дата: 04.12.2021 15:59

ПОДАРУЙ ДОБРО

Щороку 3 грудня українське суспільство разом з усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями .. Цей день є нагадуванням людству про його обов`язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства

Саме так зробили  учні 5 класу ,провівши акцію "Подаруй добро" до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями. П'ятикласники відвідали свого однокласника Губарця Родіона, який через стан здоров'я вимушений навчатися вдома, здійснили прогулянку цікавими місцями села, спілкувалися, ділилися новинами. А для  учнів 7 класу проведено  виховний захід ”Не втрачай надiю!

У цей день хочеться побажати таким людям теплих стосунків із близькими, бадьорості духу та міцного здоров`я, і надалі залишатися для нас прикладом безмежних людських можливостей та великої сили волі.

Фото запосиланням :