Добропільські рятувальники провели інформативний рейд у місті  Білицьке

Дата: 06.12.2021 11:19

5 грудня Добропільські рятувальники провели інформативний рейд у місті  Білицьке, щодо дотримання правил пожежної безпеки під час використання пічного опалення та приладів обігріву. Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. Пожеж від приборів опалення, якщо вони справні та експлуатуються з виконанням правил пожежної безпеки, значно менше. Якщо пожежа все одно сталась, то її причина ховається завжди в порушенні правил експлуатації чи не виконанні інструкцій.

Небезпека пічного опалення обумовлюється тим, що кожна піч - це вогнедіюче джерело. Частіше за усе пожежі відбуваються з причин : перегрівання печей, появи у цегляній кладці тріщин, а також в результаті застосування для розтоплювання печей горючих і легкозаймистих  рідин.

Шановні городяни! Дотримання цих простих правил дозволить зберегти ваше життя та  життя близьких вам людей!