10 грудня Фахівці ДСНС та Національна поліція України спільно провели рейд по приватним житловим будинкам у селищі Ганнівка, на тему: «Пожежна безпека пічного опалення».

Дата: 13.12.2021 13:53

Щорічно, з настанням холодів, зростає ймовірність виникнення пожеж. В осінньо-зимовий період люди починають інтенсивніше обігрівати житлові будинки та господарські приміщення, не дотримуючись елементарних правил пожежної безпеки. Переважна більшість пожеж виникає по причині порушення правил пожежної безпеки при використанні та монтажу пічного опалення. Найгірше те, що у цих пожежах гинуть люди.
  Основними причинами виникнення пожеж є те, що у повсякденних турботах, рятуючись від холоду, люди проявляють недбалість, не звертають увагу на дотримання елементарних правил пожежної безпеки. Майже всі пожежі з трагічними наслідками виникають у житловому секторі, переважно сільської місцевості.

Під час експлуатації пічного опалення забороняється:

- долучати топлення печей малолітнім дітям;

- залишати печі які топляться без нагляду;

- для розтоплення печі застосовувати легкозаймисті та горючі рідини;

- використовувати дрова, які перевищують розмір печі;

- використовувати печі без протипожежної переділки.

На прикінці заходу рятувальники наголосили про важливість дотримання правил безпеки.