Фонд соціального страхування України

Дата: 13.12.2021 15:51

Фонд соціального страхування України

За період з 04 по 10 грудня 2021 року на підприємствах України зафіксовано 566 нещасних випадки, внаслідок яких постраждали 568 осіб, з яких 32 загинули.

З них повідомлень про клінічно підтверджені випадки захворювання медиків на COVID-19 – 464.

Найбільша кількість нещасних випадків зареєстрована у Вінницькій області (110 випадків), Львівській області (81) і Дніпропетровській області (75).

За зазначений період по Добропілльському міському відділенню ФСС зафіксовано повідомлень по 3 нещасним випадкам, внаслідок яких постраждали 3 особи, 1 повідомлення по  хронічному професійному захворюванню та надійшло 4 запити на складання санітарно-гігієнічної характеристики умов праці робітників.

Нагадаємо, гостре професійне захворювання медичних і інших працівників на COVID-19, яке настало внаслідок інфікування під час виконання посадових обов’язків, вважається нещасним випадком на виробництві та передбачає страхові виплати та послуги від Фонду соціального страхування України.