Іде Святий Миколай...

Дата: 17.12.2021 12:49

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити діток за їх добрі вчинки. Так і трапилось  у Золотоколодязькій  ЗОШ І-ІІІ ступенів.  Був проведений святковий квест « Іде світом Святий Миколай». Учні школи по черзі  відвідали локації та виконали всі завдання , а потім в атмосфері доброзичливості та чудового настрою  слухали легенду про Святого Миколая, дивились виставу. Діти, які виявилися талановитими акторами, подарували всім чудове свято та казкову зустріч з Великим Гостем – Святим Миколаєм, який прийшов привітати діток та педагогічний колектив.  Квест закінчився фінальною піснею від усіх учнів  для Святого Миколая. Задоволений Миколай  порадував дітлахам  солодкі  подарунки за слухняність, старанність, працьовитість. Щирі посмішки, які є джерелом щастя, були на обличчі у кожного! Спонсорами солодких подарунків для учнів 1-4 класів стало ПрАТ « Глини Донбасу».

Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до підготовки та проведення цього свята.

Фото за посиланням:https://www.facebook.com/photo/?fbid=460382995439863&set=pcb.934337804179484