17 грудня 2021 року свої подарунки отримали наймолодші жителі Шахівської громади.

Дата: 20.12.2021 16:06

19 грудня відзначають День Святого Миколая. Це свято давно стало своєрідним відліком прийдешніх новорічних та різдвяних свят. У цей день діти з нетерпінням чекають на диво та подарунки від Святого Миколая. І, навіть, дорослі на мить можуть відчути себе безтурботними дітьми та порадіти світлому святу.

Бажаємо дітям нашої громади, щоб Святий Миколай завжди приносив вам лише гарні подарунки. Нехай ваші маленькі й великі мрії обов’язково збуваються, а цей день стане святом радості, розваг і веселого настрою.