Свято наближається

Дата: 25.12.2021 19:13

Свято наближається

Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з подарунками. Чекали і дочекались! Не обминув радісний, святковий настрій і нашу школу . Напередодні канікул у школі відбулося Новорічне свято . Діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах.

Дякуємо підприємствам « VESCO» та «Перспектива» за надані солодкі подарунки учням школи , за постійну турботу про дітей.

Сердечно вітаємо Всіх з Новим роком і Різдвом Христовим! Щиро бажаємо Вам миру і благополуччя, здоров’я, оптимізму, мудрості у житті, віри, надії і любові у серці. Нехай 2022 рік стане успішним і плідним, щедрим на здобутки та добрі справи, мир та спокій!

Фото за посиланням:https://www.facebook.com/photo/?fbid=464708578340638&set=pcb.938484230431508