Шукаємо головного бухгалтера!!!

Дата: 17.01.2022 09:07

Сьогодні, 13 січня, Добропільським  міським  центром зайнятості був  проведений міні-ярмарок вакансій за участю КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ КРИВОРІЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" для безробітних, які перебувають на обліку у Добропільському МЦЗ.

Захід відкрила начальниця відділу взаємодії з роботодавцями Валентина Гончарова. Вона відзначила, що проведення таких заходів сприяє ефективному підбору кадрів, оскільки роботодавець має змогу особисто поспілкуватись з потенційними кандидатами на робоче місце.

Під час заходу фахівчиня з персоналу Людмила Лашина ознайомила учасниць з інформацією про діяльність підприємства, презентувала вакансію головного бухгалтера та ознайомила з умовами праці, рівнем заробітної плати, графіком роботи.

Учасниці міні-ярмарку отримали відповіді на численні питання.

У заході взяли участь 14 осіб, вони отримали вичерпну інформацію про вакантну посаду. Двоє учасниць виявили бажання пройти співбесіду безпосередньо у роботодавця.