Співробітники Покровського районного управління провели обстеження культових споруд на території Добропільської територіальної громади

Дата: 17.01.2022 09:10

15 січня співробітники Покровського районного управління провели обстеження культових споруд на території Добропільської територіальної громади Головного управління ДСНС України у Донецькій області.

Під час заходу вогнеборці наголосили священнослужителям на особливій пильності під час богослужінь, неодмінному виконанню правил пожежної безпеки. Також надзвичайники оглянули евакуаційні виходи та впевнились у належному протипожежному стані електромереж.

Крім того, з настоятелями церков ДСНС провели інструктажі з питань пожежної безпеки та вручили пам’ятки щодо запобігання виникненню пожеж у культових споруд.