Рідзвяний дзвін

Дата: 18.01.2022 15:17

Для мільонів людей Рідзвяні свята - це час, якій вони проводять разом з сім'єю, друзями.

До свят в бібліотеці оформлена книжкова виставка "Хай Різдво у вашу хату принесе добра багато". Книжкова виставка ілюструє, як святкували різдвяні свята українці. На виставці представлені цікаві книги про звичаї та традиції українського народу в зимові свята, як-то "Українці. Свята. Традиції. Звичаї", "Дідух" та "Білояр" В. Скуратовського та інші цікаві книжки.

Давні різдвяні традиції продовжуються і в наш час. Так працівники Никонорівського СБК та бібліотеки разом з дітьми завітали в оселі мешканців села з колядками, щедрівками, побажаннями миру, добра, достатку у новому році.Тож хай різдвяні свята проходять в українських домівках весело і з любов'ю.