З Донбасом у серці

Дата: 18.01.2022 15:49

13 січня виповнилося 90 років від дня народження українського письменника І вана Костирі.

Іван Сергійович Костиря відомий в Україні письменник, літературна діяльність якого була тісно пов'язана з краєзнавством, з оспівуванням рідної землі, де він народився, ріс та жив. Це рідні для нього місця Донеччини та Дніпропетровщина.

Краєзнавча тематика особливо знайшла відображення в його творах "Думы о Донбассе", "Сторожевой курган" які мовою легенд, переказів, оповідок розповідають про історію Донецького краю, його природу, її людей.

До ювілею письменника в бібліотеці організована книжкова виставка-портрет "Іван Костиря і Донеччина".на якій до уваги відвідувачів представлені твори письменника.