Рятувальники міста Добропілля провели роз’яснювальну роботу під час святкування Хрещення Господнього

Дата: 20.01.2022 13:39

19 січня в Україні відзначатиметься одне з найважливіших релігійних свят — Хрещення Господнє. Традиційно цього дня люди вирушать до водойм, щоб зануритись у крижану воду. Для того, аби уникнути при цьому надзвичайних подій, у кожному регіоні визначені офіційні місця, куди можна прийти та скупатися. Нажаль, багато громадян нехтують загальними правилами безпечного відпочинку біля води, незалежно від пори року. Тож, співробітники Покровського районного управлінння відвідали ставки Добропільської територіальної громади, аби провести інформаційно-роз’яснювальну роботу стосовно цієї проблеми.

Особливу увагу рятувальників приділили рекомендаціям щодо безпечного проведення обряду купання, адже, в цей день багато хто захоче відвідати спеціально облаштовані локації для занурення. Також, представники ДСНС роздали листівки із загальними правилами перебування на відкритих водоймах у зимовий період.