Співробітники ДСНС провели роз’яснювальну роботу з персоналом Добропільського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю

Дата: 21.01.2022 08:23

20 січня співробітники Покровського районного управління Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели роз’яснювальну роботу з персоналом Добропільського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю. Під час заходу фахівці ДСНС навчили присутніх користуватися первинними засобами пожежогасіння та розповіли про порядок дій у випадку евакуації при пожежі. Також, співробітники Служби порятунку закликали безпечно експлуатувати електроприлади.

На завершення заходу рятувальники надали тематичні листівки та методичну інформацію з вказанням номерів екстреної допомоги.