Дата: 21.01.2022 14:35

22 січня в Україні відзначається національне свято - День Соборності України. Це свято відзначається щороку в день проголошення Акту злуки Української Народної Республікт та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року.

Виставка під назвою "Соборна Україна - від ідеї до життя", яка організована в бібліотеці, висвітлюєтерничтий шлях України до соборності. Адже ми, українці, ще з часу розпаду Київської Русі мріяли про відновлення єдності, соборності нашої держави. В матеріалах, які представлені на виставці розповідається про процеси державостворення та формування території української незалежної держави, ідеї побудови української, самостійної, соборної держави, про споконвічне прагнення українського народу до волі, свободи та незалежності.

Також був проведений урок історії "Соборність України у наших серцях".

Вивчати, пізнавати минуле й сучасне своєї землі й свого народу - це пізнавати себе.