У школі відзначили День Соборності України

Дата: 21.01.2022 18:01

Державне свято День Соборності України учні школи відзначили урочисто та патріотично. З метою виховання у підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, нацiональної свiдомостi, людської гiдностi , виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, у КЗ Шахівської сільської ради «Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ступенів» організовано та проведено ряд заходів:

- тематичні уроки національно-патріотичного спрямування: « День Соборності України», «Україна єдина», «Моя суверенна Україно!»;

-книжкова тематична виставка у шкільній бібліотеці “ 22 січня - День Соборності України”;

- виставка дитячої творчості «Символ єдності держави» від вихованців шкільних гуртків « Умілі ручки» та « Дивосвіт України» .

Фото за посиланням:https://www.facebook.com/photo/?fbid=482313086580187&set=pcb.955519722061292