День пам’яті Героїв Крут

Дата: 28.01.2022 17:31

29 січня – День пам’яті Героїв Крут. Цей день є одним із символів боротьби українського народу за свою незалежність. Ця трагічна подія в історії Української держави є символом патріотизму юного цвіту нації. На вшанування пам’яті  в КЗ Шахівської сільської ради

« Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ступенів» було проведено : годину пам’яті для учнів 1-4 класів « Пам’ятай про Крути», усний журнал для учнів 5-7 класів « Герої Крут – для нащадків взірець», виховний захід для старшокласників «Герої Крут – захисники Української революції». У шкільній бібліотеці протягом дня учні школи мали змогу переглянути  виставку-презентацію «Герої не вмирають!»

Фото за посиланням: