Євген Гребінка: письменник та байкар українського колориту

Дата: 02.02.2022 13:28

2 лютого виповюється 210 років від дня народження Євгена Павловича Гребінки, українського письменника.

Найвизначніше місце в художньому доробку Є.П. Гребінки посідають байки, в яких мова переважно йде про багатих і бідних, сильних і слабких, про повну безправність і беззахітність простого люду. Перу Євгена Гребінки належать кілька українських ліричних поезій, понад сорока повістей, романів і оповідань.

В бібліотеці оформлена виставка до ювілею письменника "Байкар, прозаїк та поет Євген Гребінка"

Увібравши народні традиції Гребінка підніс байку до нового, вищого рівня, що мало велике значення для розвитку української літератури та української мови.