День святогоВалентина

Дата: 12.02.2022 13:12

14 лютого у багатьох країнах світу відзначають День святого Валентина - Всесвітній день закожаних. В бібліотеці до свята оформлена книжкова виставка "Теплі історії про кохання". Багато письменників, поетів композиторів, художників присвятили чудовому почуттю свої твори. Любов - це почуття про яке писали у всі віки; це все що було і що буде; воно зігріває всіх і в свята, і в будні.

На виставці представлено багато книг про кохання, а також розміщені вироби, зроблені читачами та бібліотекарем власноруч. Тих, хто не уявляє свого життя без кохання, запрошуємо відвідати бібліотеку та ознайомитися з матеріалами,які представлені на виставці.