15 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 15.02.2022 11:22

Виховуючи повагу до учасників військових подій в Афганістані, ознайомлення з трагічними сторінками нашої історії в КЗ Шахівської сільської ради «Золотоколодязька ЗОШ І –ІІІ ступенів» заходи до Дня вшанування учасників бойових дій та 33-ї річниці виведення військ з Афганістану.

У дистанційному форматі , на платформі Classroom були проведені наступні тематичні заходи:

1 клас - інформаційний вісник та перегляд відеоролика "Ти - вічний біль, Афганістан, ти - наш неспокій..."

2 клас -перегляд відеоролика "Афганістан болить в моїй душі".

4 клас -виховний захід " Вже скільки років минуло, а біль у серці б'є і б'є».

5-6 класи - відеопрезентація "Ти вічна біль -Афганістан".

7 клас- перегляд відеоролика "Вічний біль чужої війни".

8 клас- перегляд відео, "Кордон Держави", "День пам'яті воїнів інтернационалістів".

9клас – інформаційна хвилинка "Прощай Афганістан»

11 клас -виховна година "Біль Афганської війни". Перегляд відеоролика. "Воїни- інтернаціоналісти. АФГАНІСТАН -незагоєна рана".

У шкільній бібліотеці оформлено тематичну виставку « Відлуння афганських гір», де представлені фотографії, художня література, статті з газет.

Летять, вiдлiтають у вічність роки… Роки, скільки б їх не минуло, не зітруть у народній пам’ятi імена воїнiв-афганцiв. Памятайте ветеранів, виявляйте розуміння до тих, хто пройшов через війну, і для кого вона триває й досі. У спогадах, снах, думках...