Збережемо наш скарб - рідну мову!

Дата: 19.02.2022 14:31

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято було започатковано в листопаді 1999 року на сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в Парижі.

У світі налічується безліч мов. Мова кожного народу самобутня, розкриває традиції нації, формує свідомість людини.

Для нас рідна мова - це не тільки безцінна спадщина, яка об'єднує в собі народну мудрість. Це наша гордість, бо все, що створено неє, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури.

Для усіх бажаючих та тих, хто прагне удосконалювати свої знання з рідної мови, в бібліотеці організована книжкова виставка "Квітни, мово наша рідна!"

До свята була проведена вікторина "Цікавий світ рідної мови".

Мова - духовний скарб нації. Тож давайте не забувати, що збереження мови не просто залежить від кожного з нас, а є нашим обов'язком  своєрідним внеском у збереженні національної культурної спадщини. Тому закликаємо всіх - бережіть рідну мову!