День Конституції України

Дата: 28.06.2022 09:48

День Конституції України — одне з найбільш значущих свят нашої країни з точки зору процесу державотворення. Це історичний день: 28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України — першу Конституцію незалежної української держави. Прийняття конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Відповідно до Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом — Днем Конституції України.

Від усієї душі вітаємо з Днем Конституції України!

Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни. Бажаємо, щоб мир і злагода сприяли подальшій розбудові правової держави! Миру всім нам, розквіту та скорішої перемоги над ворогом!