Увага! Евакуація!!!

Дата: 12.07.2022 11:35

Шавновні мешканці Шахівської громади!

???????? Шахівська сільська військова адміністрація  повідомляє, що на даний час триває робота організації евакуації населення в безпечні регіони (громади) України. Пошуком вільних місць в безпечних регіонах займаються працівники відділу ЦНАП та Шахівської сільської ради.

За порередньою інформацією повідомляємо, з м. Покровськ щоденно о 16.30 відправляється безкоштовний евакувційний потяг 234/233 Покровськ-Дніпро-Львів. Підвіз населення до потягу в м. Покровськ буде здійснюватись автобусом щоденно за умови наповнення автобусу.

Усі громадяни, які бажають евакуюватися, можуть зателефонувати за номерами телелефонів: 0500150446, 0500150447, 0500150448 (відділ ЦНАП Шахівської сільської ради) з 09.00 до 14.00 починаючи з 14.07.2022.

Також Донецька обласна державна адміністрація надає перелік та контакти громад, у яких ви можете розміститись безкоштовно (за маршрутом слідування потягу).

Подбайте про свою безпеку, безпеку Ваших дітей та рідних! ЕВАКУЮЙТЕСЯ!!!