Відбулась «Пряма телефонна лінія» начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії РАД

Дата: 27.07.2022 08:21

?? 26 липня відбулась «Пряма телефонна лінія» начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії РАД.

Наталія Сергіївна роз’яснила додзвонювачам питання щодо оформлення, перерахунку та виплати пенсії в умовах воєнного стану, зокрема для мешканців області, які перебувають за кордоном.

Вона також надала практичні поради щодо зручної форми вирішення питань пенсійного забезпечення за допомогою електронних сервісів Пенсійного фонду України.

?Ваш надійний помічник у вирішенні пенсійних питань - вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua