Щодо порушення прав людини та інших злочинів з боку російської федерації

Дата: 10.08.2022 09:34

Кожен громадянин, хто володіє інформацією про факти порушень прав людини або ж став жертвою чи свідком таких подій, може подати відповідну заявку на веб-порталі, створеному у спільній координації Офісу Президента України, Міністерства юстиції України, Міністерства закардонних справ України та Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим за посиланням: тут, в розділі "Поскаржитися". Платформу створено для ефективного збору і обробки інформації про порушення прав людини російською федерацією в ході широкомаштабного вторгнення на територію України, яке почалося 24.02.2022.

Надана інформація буде опрацьована Міністерством юстиції України та підготовленга для захисту інтересів України та прав людини. Доказова база буде використана лише в судових справах України проти російської федерації із дотриманням міжнародних стандартів правосуддя.