ІЗ ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 24.08.2022 09:58

На світі є лиш одна країна, де найяскравіше світить сонечко і найрясніше цвіте бузок. Це земля наших батьків, край нашого дитинства, де завжди ми почуваємося вдома, — НАША УКРАЇНА!

Сьогодні ми святкуємо День незалежності України.

Шкільна родина КЗ Шахівської сільської ради «Золотоколодязька ЗОШ І-ІІІ ступенів» широ вітає усіх і кожного зі святом. Усі великі успіхи нашої держави складаються з досягнень кожного небайдужого українця, як безліч річок і потічків зливаються в один могутній Дніпро.

Нехай у серці кожного з нас горить шевченківський вогонь любові до рідної України — краю гір і степів, бистрих рік і золотих ланів. Пишаймося тим, що ми — УКРАЇНЦІ!

Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій, які єднають нас, зміцнюють нашу державу, ведуть до ПЕРЕМОГИ!

Сердечно бажаємо вам, дорогі друзі, миру, щастя, радості та добра. Слава Україні!