Із Днем знань!

Дата: 01.09.2022 09:08

Фото без описуВітаємо з Днем знань!

Дорогі діти, вчителі, батьки!!! Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів. Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи. Роки навчання – найкращі в нашому житті. Дорогі учні , з 1 вересня! Підкорюйте нові вершини знань, зустрічайте добрих та надійних друзів ,досягайте заповітних цілей. А ваші здібності та наполегливість нехай стануть запорукою визначних успіхів у зміцненні України!

В цей нелегкий час, висловлюємо щиру подяку нашим захисникам, які ціною власного життя дають нам можливість розпочати новий навчальний рік. Віримо в Збройні Сили України, чекаємо на нашу Перемогу! Слава Україні!